Srpen 2011

Mann Center for the Performing Arts in Philad (19.08.2011)

23. srpna 2011 v 13:31 | Sajunka
Z několika koncertů, které se konaly po 13. srpnu 2011 se neobjevily žádné fotky, tak tu mám až z 19. srpna, když se konalo další vystoupení v Mann Center ve Filadelfii.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Heart Truth Red Dress Collection 2009 Arrivals

22. srpna 2011 v 10:15 | Sajunka
Mám tu fotografie z roku 2009, když se Hilary procházela po mole v ohromujících šatech od návrhářky Donny Karan na módní přehlídceHeart Truth Red Dress kolekce 2009 během Mercedes-Benz Fashion Week 13. února 2009 v New Yorku. Hilary vážně vypadá krásně. Kdysi jsem už pár fotek přidávala, ale teďkons sem jich našla víc :). JInáč fotky z přehlídky a ze zákulisí tu budou zachvilku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Funny Rubrics

22. srpna 2011 v 9:21 | Sajunka


Ankety » různé ankety...

Zábava » různé vtipné obrázky, texty, testy, vtipy, citáty...

Celebrity Moms Add to Broods

21. srpna 2011 v 9:51 | Sajunka |  • Other Videos
E! News s Ryanem Seacrestem a Catt Sadler, kde mluví o těhotenství a porodech hollywoodských hvězd. V 1:47 minutě se ve videu objeví i Hilary.


Hilary & Mike Wedding Personal Pics

19. srpna 2011 v 13:19 | Sajunka
Hilary přidala na svůj Facebook celkem 24 nových osobních fotografií ze svatby a taky z líbánek. Jsou vážně senzační, vypadalo to všechno tak strašně krásně...:).



Diary #46

18. srpna 2011 v 13:35 | Sajunka

http://cdn1.iconfinder.com/data/icons/fliraneo/256/notebook_girl.pngAbych se vrátila k tomu večerjšku..chci všem poděkovat za vaše upřímné názory. Za prvé chci říct, že blog budu mít pouze jeden a to tento a za druhé zůstane tu Hilary, Demi i Selena. Příliš blogů o Hilary není a proto bude blog zaměřený především na ní. Aby to tu nebylo pouze o celebritách tak taky opět rozjedu a rožšířím rubriku zábava o různý fakta, vtipné obrázky, vtipy a další. Později bych chěla taky rozjet rubriku Ankety, kde byste hlasovali mezi různýma všcma a podobě. Jinak další rubriky, kterou bych chtěla udělat je Cinema, kde bych dávala různé chystané premiéry filmů, které by dokázaly člověka zaujmout. Toť teda všechno a doufám, že budeme s mým rozhodnutím souhlasit a i nadále sem budete rádi chodit. Mějte se...

Demi's and Hanna Beth's Birthday Bash

18. srpna 2011 v 12:59 | Sajunka
Demi a její kamarádka Hanna Beth oslaví společně své narozeniny. Demi má 20. srpna a Hanna o 4 dny později. Místo konání oslavy ja ale prozatím tajné. Nicméně snad se jim oslava vydaří a tady máte nákres šatů, které budou oslavenkyně mít...:).

image host image host image host image host

0.104

18. srpna 2011 v 7:19 | Sajunka |  Diplomky apod.
Tak jo..koukám, že se mi od vás zase nějako moc rychle nakupily nové diplomy tak je přidám. Všechny do jednoho jsou úžasný a já vám za ně moc děkuju :).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Diary #45

17. srpna 2011 v 15:01 | Sajunka |  Diary
http://cdn1.iconfinder.com/data/icons/fliraneo/256/notebook_girl.pngAhojte..poslední dobou mám v hlavě pořádnej bordel a pořád přemýšlím nad tím, co s blogem. Rozhodně nechci končit, protože mě to baví, ale návštěvnost není nic moc a proto se chci zeptat, co byste tady změnili nebo popřípadě přidali. Jediný, co vím, že chci je to mít blog o Demi a Hilary, ale nevím, co se Selenou. Pořád jí zbožňuju, ale příde mi, že je moc blogů a je to tak trošku zbytečný. Už sem taky přemýšlela nad tím, že bych si udělal samotný blog jenom o Hilary a taky jsem si ho už založila, ale zatím nevím jestli to tak mám udělat. Tady by kdyžtak na blogu zůstala jenom Selena a Demi a měla bych druhý blog jenom o tej Hilary. Byla bych vám vděčná za každej upřímnej komentář, co si o tom myslíte. Rozhodně se nechi rozhodovat sama za sebe a chěla bych na to slyšet i váš názor :). Jináč přeju vám těch pár dní do školy abyste si je pořádně užili :).

Hilary vs. Marley

16. srpna 2011 v 14:50 | Sajunka |  • Fashion Battle
Módní bitva mezi Hilary a americkou herečkou Marley Shelton. Hlasovat můžeš dole v anketě :).


Hilary Duff Is Pregnant

16. srpna 2011 v 9:28 | Sajunka |  • Other Videos
E! News přidalo na YoTube nové video, kde hovoří o těhotenství Hilary. Už se nemůžu dočkat až se jim to narodí :). Jináč teďkons jsem četla, že je těhotná i Jennifer Aniston.


Hilary je těhotná

15. srpna 2011 v 14:25 | Sajunka

Včera 14. srpna 2011 bylo výročí svatby Hilary a Mikea. Už je to rok, co si řekli své ano v Santa Barbaře v Kalifornii a k tomu se objevila úžasná novinka a to, že bývalá dětská disney hvězda Hilary Duff potvrdila, že je těhotná.

Informovala o tom agentura Reuters a svého manžela hokejistu Mikea Comriho, který hraje za tým Pittsburgh Penguins udělá šťastným taťkou. Třiadvacetiletá Hilary oznámila radostnou novinku v neděli na svých webových stránkách. "Chceme se rovněž podělit o vzrušující novinku, že budeme tři," napsala. "Jsme velmi šťastní a připravení na novou kapitolu našich životů," dodala.

Zatímco nedávno ještě Hilary vyvracela jakékoliv zmínky o tom, že by byla těhotná a byla přesvědčená, že se chce naplno začít opět věnovat hudbě a dneska je všechno úplně jinak. Takže bych chtěla Hilary a Mikeovi gratulovat nejen za výročí svatby, ale taky za jejich budoucího potomka...:).

2011 VH1 Do Something Awards

15. srpna 2011 v 12:20 | Sajunka
Demi se zúčastnila včera 14. srpna 2011 akce s názvem Do Something Awards, která se konala v Hollywoodským Palladium v Hollywoodu. Na cenách měla taky vystoupení, kde zpívala svůj singl Skyscraper. Nicméné to nejdůležitější je to, že si Demi odnesla cenu a to za Charity Song - Make A Wave, kterou nazpívala společně se svým ex-příletem Joem Jonasem.

image host image host image host image host

Selena wins her first ever Imagen Award

15. srpna 2011 v 10:29 | Sajunka

V sobotu 13. srpna 2011 se konalo udílení cen Imagen Foundation, kde byla nominovná Selena v kategorii Best Young Actress / Television, tedy nejlepší mladá herečka / televize za její roli Alex Russo v Kouzelníkách z Waverly a vyhrála to! Sama Selena si cenu vyzvednou nemohla, protože je zrovna této době na svém turné We Own The Night. Moc jí gratuluju :).


Teen Choice Awards 2011 Portraits

14. srpna 2011 v 8:50 | Sajunka
Fotografie ve vysoké kvalitě, které Selena nafotila během Teen Choice Awards.

abiUahq1 acx8ACP8 adslSQbf adhKuZ9J


Photos Update » Teen Choice Awards 2011 (Backstage & Audience)

12. srpna 2011 v 14:02 | Sajunka
Objevilo se dalších pár fotografií ze zákulisí Teen Choice Awards. Sel se vyfotila i s Kellanem Lutzem, Ashley Greene a moderátorkou Ellen DeGeners. Všechny jsou v HQ kvalitě :).


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photos Update » Shoot for Danskin Camping

12. srpna 2011 v 10:16 | Sajunka
Objevily se nové fotografie k novému shootu, který Hilary nafotila pro kampaň Danskin. Zbylé fotografie najdete na této stránce. Na jedné z fotek je Hil taky se svým pejskem Duboisem...:).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Behind Scenes Danskin Photoshoot

12. srpna 2011 v 9:47 | Sajunka |  • Other Videos
Video ze zákulisí focení shootu pro kampaň Danskin.


Billboard » 100 Nejexotičtějších Zpěvaků

8. srpna 2011 v 9:19 | Sajunka
Další anketa z roku 2010, tentokrát jde o seznam, který zveřejnila stránka Billboard.com. Mezi 100 nejexotičtějšími zpěvačkami a zpěvaky se na krásném 10 místě umístila Hilary. Dávám sem seznam 10 prvních a na celý žebříček se můžete podívat tady...:).



1. Ashley Tisdale
2. Amy Witnehouse
3. Amy Lee
4. Tarja Turunen
5. Savannah Outen
6. JoJo
7. Ne-Yo
8. Mariah Carey
9. Kelly Clarkson
10. Hilary Duff

50 Nejkrásnějších Žen Světa

8. srpna 2011 v 8:45 | Sajunka

Anketa z roku 2010, která byla na stránkách abril.com. Přibližně měsíc se hlasovalo o to, která žena je nejhezčí a zároveň má skvělou hudbu. Nakonec vznikl seznam 50 nejkrásnějších žen světa a na krásném 10 místě se v žebříčku umístila Hilary...:).


1 - Beyoncé Giselle Knowles
2 - Christina Aguilera
3 - Britney Spears
4 - Shakira
5 - Katy Perry
6 - Avril Lavigne
7 - Kelly Clarkson
8 - Anahí
9- Ashley Tisdale
10 - Hilary Duff