Srpen 2012

So - Hilary.blog.cz

11. srpna 2012 v 10:56 | © Sajunka
Táák, ikdyž pořád nefunguje iimmgg, tak jsem se rozhodla, že blog už oficiálně otevřu. Sice není vůbec dodělaný, ale postupně budu články doplňovat...:). Nějaké články tam už jsou, ale spousta mi jich ještě chybí. Takže adresa je so-hilary.blog.cz a chtěla bych poprosit VŠECHNY svoje affs, jestli by si mě přepsali. Mám Vás všechny moc ráda a nechtěla bych o ŽÁDNÉHO z vás přijít...:). Snad se na mě nezlobíte, že jsem změnila adresu, ale chci začít znovu.

Tento blog jsem měla moc ráda, ale nedá se nic dělat...:). Zatím ho úplně rušit nebudu, to udělám časem. Budu moc ráda, když budete chtít všichni affs zůstat semnou nadále v kontaktu...:). Tímto se loučím s tímto blogem.....

August 08 - Leaving Baby Class in Sherman Oaks

11. srpna 2012 v 10:43 | © Sajunka
Konečně se objevily nové fotografie...:). Hilary byla vyfocena s Lucou ve středu 8. srpna 2012 v okrese Sherman Oaks v Los Angeles. Byla opět s Lucou na hodině Momy and Me.

image host image host image host image host
image host image host image host image host

Nejde iimmgg

10. srpna 2012 v 19:31 | © Sajunka
Čaute prďolové....:) Omlouvám se, že tu teď nic moc není, ale už je to dlouho, co se neobjevily žádné nové fotky ani novinky ohledně Hilary, ale hlavně nefunguje iimmgg.com. Už z toho šílím, chtěla jsem doplnit články na novém blogu abych ho mohla už konečně oficiálně otevřít a on nejde iimmgg. Snad máte trpělivost a vydržíte to...:). Přemýšlím, že bych blog otevřela už po víkendu a jestli by zítra šel iimmgg tak bych zkusila nový blog otevřít už zítra. Ještě uvidím. Užívejte prázdniny, dokud to ještě jde...:).

Hilary ztratila svůj mobil

8. srpna 2012 v 19:36 | © Sajunka
Hilary přidala na twitter zprávu, které jsem se musela vážně zasmát..Upřímně? ...Taky se mi to už né jednou stalo... A určitě v tom nejsem sama, ať už se jedná o mobil nebo jinou věc...:).


Dočasně (díky bohu) se ztratil můj mobil v pátek. Víkend byl muuučení....Mučení! A pak to nalezení bylo jako zářivý diamant...v autě!

Interview: She Knows

6. srpna 2012 v 15:45 | © Sajunka
Když byla Hilary na akci Johnson's Baby Cares, která byla 10. května tak během této události poskytla rozhovor pro stránku She Knows. Mluvila o svém manželovi, o Lucovi a také o tom, že je zpět v nahrávacím studiu a chystá novou hudbu.

image host image host image host image host

Beverly Hills 90210: Nová generace

5. srpna 2012 v 15:48 | © Sajunka
Objevila se informace, že Hilary Duff byla nabídnuta role Annie Wilson, jedna z hlavních postav v televizním seriálu Beverly Hills 9020: Nová generace, ale Hil tuto nabídku odmítla.

Do role byla nakonec obsazena herečka Shenae Grimes.


Twitpics 4.8

1. srpna 2012 v 13:54 | © Sajunka
Hilary zveřejnila v úterý 29. července 2012 novou fotku na twitteru.


Hil k fotce napsala: Moje sorta nedělního rána :)